Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Lola 7L Kalea canvas

Vyprodáno
Kód produktu
DKN-10000754-KAL
Vaše cena (včetně DPH) 990 Kč
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Praktická taška přes rameno s polstrovanou kapsou pro iPAD.

Taška Lola je elegantním doplňkem, ale i praktickým pomocníkem. Velikost 7l poskytne dostatek prostoru pro uložení všech potřebných věcí a zároveň nezatěžuje a nepřekáží při pohybu. Celá taška je rozčleněna na čtyři kapsy. Hlavní kapsa je velmi prostorná vhodná pro uložení objemnějších věcí, dvě přední kapsy jsou menší jedna se uzavírá na zip a druhá na kovový háček s posuvným popruhem. Zadní kapsa je polstrovaná, aby ochránila uložený iPad.

- polstrovaná kapsa na iPad
- nastavitelný ramenní popruh
- přední kapsa na kovový háček
- skvělý vzhled

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDakine
Barvamodrá
Objem7 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry28 x 24 x 9 cm
Vnější rozměry11 x 9,5 x 3,5 cm
HmotnostVýrobce neuvádí
MateriálCotton Canvas
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Značka Dakine vznikla v roce 1979 na Hawaii. Začínala jako výrobce poutek na surfy, o sedm let později byla založena první severoamerická pobočka ve státě Oregon, kde dodnes sídlí její základna. Byla to právě značka Dakine, která začala jako první vyrábět snowboardové příslušenství a módu.

    V průběhu 90. let firma představila tři modely zimních rukavic a inovativní typ batohu tzv. Heli Pack, jenž byl prvním tzv. funkčním batohem. V roce 1998 uvedl na trh první batoh výhradně určený na skateboard. Na začátku nového tisíciletí začal Dakine vyrábět také příslušenství na kiteboarding. Dakine v současnosti nabízí zimní i letní oblečení, doplňky a hlavně legendární funkční batohy. Kvalita i prvotřídní moderní design jsou hlavními přednostmi této americké značky. Výrobky Dakine zajisté uspokojí každého zákazníka.