Dakine Agent Leather Wallet

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
DKN-882010000
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Elegantní kožená peněženka.

Peněženka Agent je vhodná pro muže, kteří mají rádi kvalitu a styl. Peněženka je vyrobena z pravé kůže, proto u ní najdete skvělé vlastnosti jako perfektní vzhled, odolnost, nepromokavost a pevnost. Vnitřní prostor je rozčleněn na hlavní kapsu pro bankovky, přihrádky na karty a výklopná přepážka s okénkem na legitimace.

- přihrádky na karty
- místo na legitimace
- prostorná kapsa na bankovky

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDakine
FormátNa šířku
Počet přihrádek na karty7
Kapsa na minceNe
Přihrádky na bankovky1
ZapínáníBez zapínání
Rozměry11 x 9 cm
MateriálKůže
RFID ochrana karetNe
HmotnostVýrobce neuvádí
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Značka Dakine vznikla v roce 1979 na Hawaii. Začínala jako výrobce poutek na surfy, o sedm let později byla založena první severoamerická pobočka ve státě Oregon, kde dodnes sídlí její základna. Byla to právě značka Dakine, která začala jako první vyrábět snowboardové příslušenství a módu.

    V průběhu 90. let firma představila tři modely zimních rukavic a inovativní typ batohu tzv. Heli Pack, jenž byl prvním tzv. funkčním batohem. V roce 1998 uvedl na trh první batoh výhradně určený na skateboard. Na začátku nového tisíciletí začal Dakine vyrábět také příslušenství na kiteboarding. Dakine v současnosti nabízí zimní i letní oblečení, doplňky a hlavně legendární funkční batohy. Kvalita i prvotřídní moderní design jsou hlavními přednostmi této americké značky. Výrobky Dakine zajisté uspokojí každého zákazníka.