Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Camelbak Repack LR 4 Black

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-1478001000
Vaše cena (včetně DPH) 2 099 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Pohodlná ledvinka pro milovníky MTB.

Cyklistická ledvinka Repack LR 4 je ideální pro jezdce, kterým nestačí pouze láhev s vodou, ale přitom si chtějí zachovat maximální pohyblivost, nízko položené těžiště a pohodlí při jízdě. Už žádné zapocené a ulepené ramenní popruhy a záda batohu!

- hlavní oddíl
- samostatná přihrádka na hydrovak
- přední kapsa s organizérem na nářadí a karabinkou na klíče
- bederní popruh s kapsičkami (boky: 66–106 cm)
- součástí 1,5l rezervoár CruxTM Lumbar
- dvojité kompresní popruhy drží rezervoár na místě
- magnetický úchyt na hadičku hydrovaku
- reflexní prvky

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvačerná
Rozměry18,5 x 28 x 15,5 cm
MateriálVýrobce neuvádí
RFID ochrana karetNe
Hmotnost310 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

  Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: