CamelBak Mule NV 3 l

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-MUN62
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Mimořádně prostorný a moderní batoh navržený tak, aby odpovídal potřebám i těch nejnáročnějších cyklistů.

CamelBak Mule NV 3l má zúžený profil i vylepšený zádový systém, který zaručí maximální pohodlí i při náročných sportovnch výkonech. Součástí výbavy je i pláštěnka a vodní vak o objemu 3 l. Velký úložný prostor vám umožní vzít na výlet i náhradní duši, pumpičku, drobné nářadí a dalšíá nezbytnosti.

- hrudní a bederní pás
- reflexní prvky
- poutko na blikačku
- kapsa na média a kapsičky na bederních popruzích

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Objem12 l + 3 l rezervoár
Kapsa na notebookNe
RozměryDélka zad: 42 cm
Hmotnost0,84 kg
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

    O značce

    Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

    Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.