Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CamelBak Lobo Charcoal/Ember

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-L62552
Vaše cena (včetně DPH) 2 390 Kč
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Elegantní a praktický cyklistický batoh s vodním rezervoárem.

CamelBak Lobo 3l se stane nenahraditelným doplňkem každého cyklisty. Jeho součástí je vodní vak o objemu 3 l a zbytek prostoru můžete využít pro úschovu drobného nářadí, náhradní duše či pláštěnky. Samozřejmostí je také kvalitní zádový systém, který vám zajistí maximální pohodlí.

- hrudní a bederní pás
- reflexní prvky
- kapsa na drobnosti
- poutko na blikačku

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvačervená
Objem6 l + 3 l rezervoár
Kapsa na notebookNe
RozměryDélka 41 cm
Hmotnost490 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

    Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

    Kategorie