CabinZero Classic Plus 32L

Vyprodáno
Kód produktu
CABINZERO-241
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 10 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Batoh z odolného materiálu ve velikosti palubního zavazadla.


Jednoduchý design s mnoha vychytávkami? Takový je batoh do letadla CabinZero Classic Plus! Díky širokému otevírání hlavní komory se do něj sbalíte stejně lehce jako do kufru. Vnitřní kapsy zajistí přehledné uložení věcí. Budete je mít vždycky po ruce stejně jako láhev v postranní kapse. Uvnitř najde své místo i notebook, na karabině pak klíče. Batoh disponuje uschovatelnými ramenními popruhy a splňuje velikost palubního zavazadla, což nadchne nejednoho cestovatele. O bezpečí výbavy za každého počasí se postará voděodolný materiál a s technologií Okoban se vaše zavazadlo jen tak neztratí.

 • hlavní komora rozepínatelná po celém obvodu
 • přední kapsa na zip
 • kapsa s pružným lemem pojme notebook o velikosti 15,5”
 • vnitřní síťovaná kapsa na zip
 • polstrovaná záda potažená prodyšnou síťovinou
 • uschovatelné ramenní popruhy v zádovém panelu
 • oka D-rings pro připnutí ramenního/crossbody popruhu (není součástí)
 • hrudní popruh
 • polstrované ucho umístěné na zadní straně mezi polstrováním
 • boční a horní madlo
 • postranní kapsa na láhev
 • karabina na klíče
 • uzamykatelné hlavní zipy YKK (zámek není součástí)
 • boční kompresní popruhy
 • vodní sloupec 1500 mm
 • svými rozměry splňuje normy pro palubního zavazadla většiny aerolinií
 • integrovaný štítek s kódem Global Luggage Tracker od společnosti Okoban
 • 10 let záruka s možností prodloužení zdarma na 25 let po „lajknutí“ CabinZero na FB (nejpozději do 30 dnů ode dne nákupu), fanouškem stránky musíte být nepřetržitě po dobu trvání záruční lhůty

Co je Global Luggage Tracker od společnosti Okoban?
Jde o bezpečnostní prvek, díky němuž se do rukou svého majitele často dostane ztracený nebo ukradené zavazadlo. Funguje na principu nálezů a ztrát. Stačí se po obdržení vašeho CabinZero zaregistrovat na okoban.com a váš batoh tak může být snadno vystopován tím milým člověkem, který ho najde, a dopraven zpět až k vám.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCabinZero
Objem32 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15,4"
Rozměry46 x 34 x 20 cm
Hmotnost985 g
MateriálClassic Cabin Zero 600 Denier Polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka10 let

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Za vznikem značky CabinZero stojí neobyčejný příběh jednoho cílevědomého muže a milovníka cestování, Neila Vardena. Tento příběh začal už roku 1993, když se Neil po studiích ve Velké Británii vydal na svou první šestitýdenní cestu po Indii s krosnou s vnějším rámem. Na další cestu do Indie o šest měsíců později si pořídil novou krosnu s vnitřním rámem, ta se však po šesti týdnech rozpadla. Neil se tehdy rozhodl, že ke svému cestování potřebuje batoh, který bude menší (o objemu maximálně 35 litrů) a odolnější s uzamykatelnými jezdci zipů. S takovým batohem, který mohl mít stále při sobě na palubě jakéhokoliv dopravního prostředku, podnikl svou třetí cestu do Indie. A světe div se, vešlo se mu do něj vše potřebné na několikaměsíční putování.

  Po této výpravě si našel práci v jedné britské korporaci, avšak po pár letech ze stresu onemocněl, a tak se rozhodl začít radši pracovat na vlastních projektech. Během následujících cest zjistil, že se jeden z nejoblíbenějších průvodců po Bangkoku a Chiang Mai neprodává ve Spojeném království, zařídil tak jeho distribuci, což ho posunulo na cestovatelský trh. Stále hodně cestoval a uvědomoval si, že novinka v letecké přepravě, v podobě striktně určených rozměrů palubních zavazadel a současného zpoplatnění těch odbavených, mění celý trh. A když hledal takový batoh, který by vyhovoval jeho náročným požadavkům, zjistil, že na trhu žádný takový batoh není. To byla pro Neila výzva a rozhodl se navrhnout a začít vyrábět batoh svých snů.

  V roce 2014 se tak spustila výroba veselých palubních batohů CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svých zavazadel, jejichž hlavní devízou je odolnost a spousta nenápadných, ale o to praktičtějších vychytávek, včetně kvalitních materiálů, uzamykatelných zipů a speciálního stopovacího systému, díky němuž se k vám může vrátit dávno ztracené zavazadlo.

  Základní podstatou těchto palubních batohů je jejich odolnost a vysoká kvalita zpracování jednotlivých materiálů. To vše má zajistit bezpečí a jistotu na cestách. Batohy prochází v místech produkce ve Vietnamu i v Číně kontrolami kvality, a to ve všech fázích výroby, protože právě kvalita je určujícím znakem těchto zavazadel. Jsou navrženy tak, aby svým majitelům vydržely přinejmenším deset nebo pětadvacet let, na něž společnost poskytuje záruku (prodloužená záruka je dostupná všem novým majitelům batohů, kteří „lajknou“ facebookovou stránku CabinZero). Veškeré materiály také splňují kritéria všech evropských regulatorních testů, podléhají tak nejvyšším standardům, jako je například nařízení EU REACH o snížení dopadu výroby na lidské zdraví a přírodu.

  Batohy CabinZero jsou vyráběny za dodržení principů sociálně zodpovědné firmy, která dbá na dobré pracovní podmínky ve všech článcích výroby. Základním principem společnosti je představa, že šťastní zaměstnanci jsou základem správného podnikání. Neil Varden osobně dohlíží na podmínky v továrnách, kde se batohy šijí, ty jsou také zapojeny do sítí výroben bojujících proti vykořisťování personálu. Zkrátka CabinZero nevyužívá ke své produkci žádné sweatshopy, což potěší každého, kdo se zajímá o dopady výroby na společnost i životní prostředí.

  CabinZero chce od roku 2015 také podporovat charitativní projekty v rozvojových zemích prostřednictvím podpory udržitelného turismu nebo cestování. Také jsou zamýšleny vzdělávací programy pro místní obyvatele. Očekává se tedy vznik speciálních limitovaných řad batohů, výtěžek z jejich prodeje půjde právě na dobročinné účely.

  A co vlastně CabinZero znamená? Je to zkratka pro motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (kabinová velikost = nula potíží).

  Oficiální stránky výrobce: www.cabinzero.com

  Oficiální stránky výrobce v češtině: www.cabinzero.cz

  Kategorie