Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CabinZero Adventure 32L Mossy Forest

Vyprodáno
Kód produktu
CABINZERO-AD031914
Vaše cena (včetně DPH) 3 070 Kč
Varianta Mossy Forest
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 10 let
Vyprodáno
Doprava zdarma
 

Podrobnosti

Ultralehký společník ve velikosti palubního zavazadla.


Rádi byste lehký, skladný a rozměrově ideální batoh do kabiny letadla, který vám umožní mít při cestování volné ruce? Zavazadlo z odolného materiálu disponující velkou přední kapsou a mnoha vychytávkami? Tak přesně to a mnohem víc je palubní batoh CabinZero Adventure. Schováte do něj notebook, který bude chráněný v oddělené kapse, klíče připnete na karabinu, organizér využijete nejen na psací potřeby. A láhev na vodu budete mít díky boční přihrádce vždycky po ruce. Jeho superschopností je voděodolnost, díky níž můžete vyrazit bez výmluv do každého počasí.

 • splňuje rozměry palubního zavazadla
 • ultralehký
 • možnost plnění shora i zepředu díky širokému otevírání
 • nastavitelné polstrované ramenní popruhy
 • polstrovaný zádový panel
 • balanční popruhy pro přitažení nákladu blíž k zádům
 • kapsa na 15,6“ notebook
 • speciální YKK zipy
 • uzamykatelné zipy
 • horní a boční madla
 • velká přední kapsa na zip pro jednoduchou orientaci a balení
 • vnitřní síťované kapsy
 • hrudní pás
 • oddělená kapsa na láhev
 • boční kompresní popruhy
 • vodní sloupec 1500 mm
 • disponuje očky pro připnutí crossbody popruhu
 • systém Global Luggage Tracker pro usnadnění vrácení ztraceného zavazadla
 • záruka 10 let, která jde prodloužit až na 25 let

Co je Global Luggage Tracker od společnosti Okoban? 

Jde o bezpečnostní prvek, díky němuž se do rukou svého majitele často dostane ztracené nebo ukradené zavazadlo. Funguje na principu nálezů a ztrát. Stačí se po obdržení vašeho CabinZero zaregistrovat na okoban.com a váš batoh tak může být snadno vystopován tím milým člověkem, který ho najde, a dopraven zpět až k vám.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCabinZero
Barvazelená
Objem32 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15,6"
Rozměry46 x 31 x 18 cm
Hmotnost875 g
MateriálMatt finish Nylon 500 Denier Rip-Stop
RFID ochrana karetNe
Záruka10 let

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Za vznikem značky CabinZero stojí neobyčejný příběh jednoho cílevědomého muže a milovníka cestování, Neila Vardena. Tento příběh začal už roku 1993, když se Neil po studiích ve Velké Británii vydal na svou první šestitýdenní cestu po Indii s krosnou s vnějším rámem. Na další cestu do Indie o šest měsíců později si pořídil novou krosnu s vnitřním rámem, ta se však po šesti týdnech rozpadla. Neil se tehdy rozhodl, že ke svému cestování potřebuje batoh, který bude menší (o objemu maximálně 35 litrů) a odolnější s uzamykatelnými jezdci zipů. S takovým batohem, který mohl mít stále při sobě na palubě jakéhokoliv dopravního prostředku, podnikl svou třetí cestu do Indie. A světe div se, vešlo se mu do něj vše potřebné na několikaměsíční putování.

  Po této výpravě si našel práci v jedné britské korporaci, avšak po pár letech ze stresu onemocněl, a tak se rozhodl začít radši pracovat na vlastních projektech. Během následujících cest zjistil, že se jeden z nejoblíbenějších průvodců po Bangkoku a Chiang Mai neprodává ve Spojeném království, zařídil tak jeho distribuci, což ho posunulo na cestovatelský trh. Stále hodně cestoval a uvědomoval si, že novinka v letecké přepravě, v podobě striktně určených rozměrů palubních zavazadel a současného zpoplatnění těch odbavených, mění celý trh. A když hledal takový batoh, který by vyhovoval jeho náročným požadavkům, zjistil, že na trhu žádný takový batoh není. To byla pro Neila výzva a rozhodl se navrhnout a začít vyrábět batoh svých snů.

  V roce 2014 se tak spustila výroba veselých palubních batohů CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svých zavazadel, jejichž hlavní devízou je odolnost a spousta nenápadných, ale o to praktičtějších vychytávek, včetně kvalitních materiálů, uzamykatelných zipů a speciálního stopovacího systému, díky němuž se k vám může vrátit dávno ztracené zavazadlo.

  Základní podstatou těchto palubních batohů je jejich odolnost a vysoká kvalita zpracování jednotlivých materiálů. To vše má zajistit bezpečí a jistotu na cestách. Batohy prochází v místech produkce ve Vietnamu i v Číně kontrolami kvality, a to ve všech fázích výroby, protože právě kvalita je určujícím znakem těchto zavazadel. Jsou navrženy tak, aby svým majitelům vydržely přinejmenším deset nebo pětadvacet let, na něž společnost poskytuje záruku (prodloužená záruka je dostupná všem novým majitelům batohů, kteří „lajknou“ facebookovou stránku CabinZero). Veškeré materiály také splňují kritéria všech evropských regulatorních testů, podléhají tak nejvyšším standardům, jako je například nařízení EU REACH o snížení dopadu výroby na lidské zdraví a přírodu.

  Batohy CabinZero jsou vyráběny za dodržení principů sociálně zodpovědné firmy, která dbá na dobré pracovní podmínky ve všech článcích výroby. Základním principem společnosti je představa, že šťastní zaměstnanci jsou základem správného podnikání. Neil Varden osobně dohlíží na podmínky v továrnách, kde se batohy šijí, ty jsou také zapojeny do sítí výroben bojujících proti vykořisťování personálu. Zkrátka CabinZero nevyužívá ke své produkci žádné sweatshopy, což potěší každého, kdo se zajímá o dopady výroby na společnost i životní prostředí.

  CabinZero chce od roku 2015 také podporovat charitativní projekty v rozvojových zemích prostřednictvím podpory udržitelného turismu nebo cestování. Také jsou zamýšleny vzdělávací programy pro místní obyvatele. Očekává se tedy vznik speciálních limitovaných řad batohů, výtěžek z jejich prodeje půjde právě na dobročinné účely.

  A co vlastně CabinZero znamená? Je to zkratka pro motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (kabinová velikost = nula potíží).

  Oficiální stránky výrobce: www.cabinzero.com

  Oficiální stránky výrobce v češtině: www.cabinzero.cz

  Kategorie