Dětské batůžky Affenzahn

Dětské batůžky a tašky německé značky Affenzahn budou malé neposedy bavit a rozvíjet, spokojená ale budou i dětská záda. Díky roztomilým zvířecím motivům jsou vhodné zejména pro děti předškolního věku.

Nedaří se nám najít produkty, které by odpovídaly zadaným parametrům.

Affenzahn je součástí německé společnosti Fond of Bags zastřešující několik menších značek, které se specializují na výrobu batohů pro různé věkové kategorie. Nejsou to však batohy jen tak ledajaké – výstižnými hesly jsou především špičková kvalitazodpovědná výrobado detailu promyšlená funkčnost a jedinečný design. Pod společnost Fond of Bags spadají také například batohy značky Ergobag, které se v našem sortimentu řadí mezi naprosté favority.

Historie této společnosti se píše od roku 2010 – jejím prvním projektem tehdy byl právě zmíněný Ergobag. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a v současné době se počet přidružených značek vyšplhal již k osmi. Produkty jsou přitom dostupné v 35 zemích celého světa, avšak původní vize a nastolené standardy zůstávají zachovány.

V čem jsou batohy a tašky Affenzahn jedinečné?

Pořiďte vašemu dítku Affenzahn a darujete mu nejen batoh, ale i příteleučitele a studnici inspirace a kreativních nápadů. Jak je to možné? Vezměme to pěkně popořádku:

• Funkčnost – konstrukce batůžku spolu s důmyslně funkčními detaily z něj dělají velmi praktické zavazadlo. Nejen že si jej dítko může díky nastavitelným popruhům plně přizpůsobit, batoh je také ergonomicky navržen tak, aby byl pro dětská záda co nejpřívětivější. Reflexní prvky navíc zvýší viditelnost, a tím i pocit bezpečí.

• Nejlepší kamarád – motiv zvířátka a hravé detaily pomohou dětem překonat pocity stesku a prožívaná dobrodružství budou rázem o mnoho veselejší. Svého přítele, který jim kryje záda, budou mít jednoduše stále u sebe.

• Rozvoj schopností a dovedností – ručně šité detaily jsou přímo určeny ke hře a nenechavým dětským ručičkám. To předškolákům umožní trénovat jemnou motoriku nebo si třeba osvojit anatomii zvířat. Skvěle poslouží také jako pomůcka ke zlepšování slovní zásoby v cizí řeči.

• Smysl pro fair play – označení bluesign® je zárukou šetrné výroby. Kromě samotného přínosu pro životní prostředí však u dětí může vzbudit zájem o tuto problematiku, a být tak vhodným impulzem k debatě na téma recyklace a ochrany přírody.