Stratic Arrow S

Vyprodáno
Kód produktu
STRATIC-9705
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Skořepinový čtyřkolečkový kufr.

Kufr Stratic Arrow je jedním z těch úžasně lehkých zavazadel, která s sebou můžete vzít kamkoliv a vždy je unesete. Výrobci kufru na občasné přenášení také myslí a na stranu tak přidělali doplňkové držadlo, které vám manipulaci s kufrem ulehčí. Další výhodou jsou čtyři kolečka, díky tomu zavazadlo můžete vést pohodlně vedle sebe a nemusíte ho tahat za sebou. Materiál, z kterého je kufr vyroben je 100% polykarbonát, který zaručuje pevnost a odolnost.
Interiér kufru je prakticky rozdělen na dvě poloviny. Jedna má příčné popruhy, kterými své věci upevníte, druhá je chráněná síťovinou a zipem.
Lákadlem také je skládací držák na pití, kam se vejde kelímek s kávou nebo energy drink. Samozřejmostí je TSA zámek.

- nízká hmotnost
- doplňkové držadlo na straně
- praktická organizace interiéru
- držátko na pití
- TSA zámek

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceStratic
Objem34
Velikost kufruMalý / Palubní
ZamykáníTSA zámek
Počet koleček4 kolečka
ExpandérNe
Rozměry36 x 23 x 55 cm
Hmotnost2,700 kg
MateriálPolykarbonát
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Německou rodinnou firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roce 1946, dnes její centrála sídlí nedaleko Frankfurtu nad Mohanem. V sortimentu se zprvu objevovaly nákupní tašky, aktovky a kabelky z kůže. První kufr s kolečky byl zákazníkům představen v roce 1972. A už tehdy bylo jasné, co je třeba k pohodlnému a lehkému cestování: přeci co nejlehčí zavazadlo. A tak se Stratic, firma, v jejímž názvu figuruje slovo stratosféra, už několik desetiletí soustředí na vývoj co možná nejlehčích zavazadel. Právě ta totiž podle jejich filosofie umožní jednoduché a bezproblémové cestování. Snaží se vždy vyjít vstříct požadavkům a potřebám svých zákazníků, což zajišťuje neustálá inovace výrobků. Všechny typy zavazadel také prochází náročnými testy kvality, což zaručuje jejich skutečnou odolnost.

  Počátkem třetího tisíciletí začal Stratic produkovat oblíbené polykarbonátové kufry. Jednou z nejnovějších kolekcí je řada Agravic - jedná se o jedny z nejlehčích zavazadel na světě. Největší kufr z této řady váží pouhých 2850 gramů hmotnosti, a to je skutečně váha pro to nejlehčí cestování. Použité materiály, i přes svou nízkou váhu, zaručují vysokou pevnost, odolnost i stabilitu. Kolekce Agravic odstartovala produkci zavazadel s podobnými ultralehkými vlastnostmi. Odlehčenou konstrukci tak naleznete i u nových kufrů Stratic Sun či Cliff. Tu nejlehčí a nejpevnější konstrukci zajišťuje speciální technologie ShellTech, při jejím vývoji se autoři nechali inspirovat také v automobilovém průmyslu, což vedlo k revoluci na trhu s cestovními zavazadly.

  Se zavazadly Stratic nastává éra levitace!

  Oficiální stránky výrobce: www.stratic.de